Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Sty 26, 2018 in ZDROWIE | 0 comments

Dystrybutory do wody w salonie kosmetycznym

Dystrybutory do wody w salonie kosmetycznym

Dystrybutory do wody w biurze wpływają na opinie klientów i pracowników. Ten na pozór mało znaczący detal sprawia, że firma postrzegana jest jako bardziej profesjonalna. Salon piękności, który serwuje smaczną wodę i ciepłe napoje, ma lepszy wizerunek, niż ten, który tego nie robi.    

Dostęp do czystej i smacznej wody nie tylko pokazuje, że dbasz o klientów i klientki. To także sygnał, że twoja firma dobrze prosperuje i trzyma wysoki poziom. Dystrybutory do wody, jak nigdzie indziej, powinny być standardem w punktach z branży beauty.

 

Promuj piękno, zdrowie i swoją markę

Wiadomo, że odpowiednie nawodnienie wpływa na zdrowie i urodę. Tego szuka klientka salonu piękności. Dystrybutory do wody postawione w widocznym miejscu to nie tylko sympatyczny dodatek, ale element spójnej koncepcji. Ty wykonujesz zabiegi kosmetyczne, a twój dystrybutor – dba o piękno od wewnątrz.

 

Darmowe i mile widziane

Lubimy darmowe próbki kosmetyków, długopisy i inne gadżety. Lubią je nasi klienci. Niech szklanka smacznej wody lub kawa na jej bazie, będzie formą gratisu najwyższej jakości. Taki bonus do profesjonalnej usługi, którą wykonujesz, zostawi dobry smak – dosłownie i w przenośni.

 

Klient twój… gość   

Czego się Pan napije? Na co ma Pani ochotę? Chcesz, żeby klient odniósł wrażenie, że jest twoim ważnym gościem? Zaproponuj mu przed usługą filtrowaną wodę, kawę lub herbatę. Podaj napój w ładnej szklance albo filiżance. Skrócisz dystans, a jednocześnie sprawisz, że poczuje odrobinę luksusu.  A kto nie lubi się gościć i czuć czasem luksusowo?

 

Jakie dystrybutory do wody wybrać?

Na rynku jest do wyboru kilka opcji. Najpopularniejsze są oczywiście dystrybutory do wody z wymienianymi baniakami. Jeśli jednak masz niewielki, przytulny salon piękności, to nie jest to do końca rozwiązanie dla Ciebie. Magazynowanie baniaków wymaga dodatkowej przestrzeni. Jednocześnie, jeśli nie zużyjesz wody w odpowiednim czasie, jej resztki zaczną parować, a pojemniki zajdą zielonym osadem. Woda z plastiku, z parującej butli, nie jest ani atrakcyjna wizualnie, ani zdrowa. Z kolei w dużym, eleganckim salonie kosmetycznym właściciel jest skazany na ciągłe pilnowanie wymiany baniaków. Poza tym, w takim miejscu dystrybutor z niebieską butlą nie będzie się dobrze wkomponowywał we wnętrze.

 

Jeśli nie butle – to co?

Ładna obudowa i dobre wnętrze – to dwie zalety, które posiadają bezbutlowe dystrybutory do wody. W urządzeniu kryją się filtry odwróconej osmozy.  Gwarantują one optymalne oczyszczenie wody z… kranu! Tego typu dystrybutory montuje się bezpośrednio do sieci wodociągowej. Oznacza to, że właściciel salonu serwuje kranówkę, więc płaci, jak za wodę z kranu. Jednocześnie woda oczyszczona systemem filtrów osmotycznych, jest pyszna i spełnia standardy czystości, jakie ma woda butelkowana. Jeśli chcesz podnieść swój salon piękności na wyższy poziom, pomyśl o takim dystrybutorze. Jednorazowa inwestycja w dobre urządzenie do serwowania wody, to inwestycja w rozwój twojego biznesu.

 

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *